Bizimle iletişim kur
Wendy

Telefon numarası : 86-15817099018

Naber : +8615817099018

Guangzhou Leva Packaging Equipment Co., Ltd.

Guangzhou Leva Ambalaj Ekipmanları Co., Ltd.

Kutu ambalajınız için özelleştirilmiş

  • Guangzhou Leva Packaging Equipment Co., Ltd.
  • Guangzhou Leva Packaging Equipment Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Doğu Asya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar LPE No. Çalışanları 100~120
Yıllık satış 5000000-10000000 Yıl kurulan 2018
İhracat p.c 60% - 70%
Giriş

Guangzhou leva paketleme ekipmanları co., Guangzhou şehrinde, Guangdong eyaletinde bulunan ltd.Üstün coğrafi konumu ve iyi pazar ünü ile firmamız, müşterilerinin güçlü desteğini ve yardımını kazanmıştır.Satış ağımız tüm ülkeye yayılmıştır ve ürünleri dünya çapında 30'dan fazla ülke ve bölgeye ihraç ettik.

Kararlılık ilkesini sürdürmek 、 Yüksek verimliliksÖnce müşteriler ”olarak nitelendirilen firmamız, uluslararası ve yerli" kutu paketleme "nin lideri olmaya kendini adamıştır.

Firmamız, Ar-Ge, teneke kutu mühürleme, doldurma, etiketleme vb. Makinelerin üretimi ve satışı ile ilgilenen profesyonel bir üretici ve ihracatçıdır.Ayrıca bu makineler için otomatik paketleme tüm hat tasarımı ve paketleme hattı çözümleri de sunmaktayız.

IS09001'i geçtik ve ürünlerimizin çoğu CSA ve CE onaylarını taşıyor.Modern bir standart fabrikamız, deneyimli ekipman Ar-Ge ve üretim tecrübesine sahip bir mühendis ekibimiz, istikrarlı performans, mükemmel görünüm, insancıllaştırılmış ekipman ve en uygun maliyetle yüksek kaliteli profesyonel hizmetler elde etmenizi sağlamak için profesyonel bir satış ekibimiz var.

Gıda, kimya, içecek, Çin bitkisel, tarım ürünleri, teneke kutu ve kağıt tüp imalatçılarının üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Geçmiş

Çin Guangzhou Leva Packaging Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Hizmet

Önce müşteriler ”olarak nitelendirilen firmamız, uluslararası ve yerli" kutu paketleme "nin lideri olmaya kendini adamıştır.

Ekibimiz

Yönetici müdür: şirketin günlük iş yönetiminden sorumlu;

Yönetim departmanı: işin normal çalışmasını sağlamak için şirketin tüm departmanlarının hizmet ve koordinasyonundan sorumludur;

Operasyon Bölümü: operasyon, pazarlama stratejisi ve etkinlik promosyonundan sorumlu, iş emirlerinin onayını takip etme, siparişlerin üretim sürecini yönetme, sevkiyatı zamanında düzenleme ve ödeme geri kazanımını takip etme;

Ürün departmanı: ürün pazar araştırması, proje yönetimi, pazarlama promosyonu, ürün takibi ve yineleme;depo departmanı operasyon sürecini ve iş sorumluluklarını, iş planlamasını ve kontrolünü, sürekli iyileştirmeyi geliştirmek.